1471

У Вовчанську група російських солдатів кілька місяців сидить на заблокованому ЗСУ заводі

Вовчанськ. Фото: скріншот відео ОШБр НПУ "Лють"
Вовчанськ. Фото: скріншот відео ОШБр НПУ "Лють"

У місті Вовчанськ на півночі Харківської області, де з початку травня тривають бойові дії, кілька місяців залишається заблокованою група російських окупантів.

Про це речник оперативно-тактичного угруповання "Харків" Віталій Саранцев сказав в ефірі телемарафону.

За його словами, йдеться про окупантів, які внаслідок бойових дій опинилися заблокованими на території Вовчанського агрегатного заводу.

Саранцев розповів, що завдання забезпечення заблокованих солдатів окупанти намагаються виконувати за допомогою безпілотників.

РЕКЛАМА

"Саме ними вони доставляють воду, доставляють боєкомплекти та медикаменти", — сказав речник ОТУ "Харків".

Він додав, що спочатку на заводі було близько 40 військовослужбовців армії РФ. Наразі їхня кількість зменшилася, оскільки частину окупантів було ліквідовано.

Саранцев зазначив, що серед окупантів є поранені лежачі, а є ті, хто здатний вести бій, попри отримані поранення.

Він підкреслив, що окупанти, які перебувають на заводі, обмежені у своїх діях.

РЕКЛАМА

Як повідомляли Українські Новини, 20 серпня в оперативно-тактичному угрупованні "Харків" ЗСУ заявили, що росіяни готуються до штурмових дій у Вовчанську.

Нагадаємо, 12 серпня стало відомо, що росіяни завели у Вовчанськ штурмові групи.

Хто ми такі: Про нас та Контакти. Як ми пишемо новини та наші принципи: Редакційний кодекс. Ми старались, якщо вам сподобалось – задонатьте.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, напишіть нам.